Contactgegevens gebiedscommissie IJsselmonde

De gebiedscommissie IJsselmonde vertegenwoordigt de inwoners van Rotterdam IJsselmonde. De leden zijn de ogen en oren van een gebied voor het stadsbestuur.

Persoonlijk contact gebiedscommissie IJsselmonde

U kunt de gebiedscommissieleden persoonlijk benaderen via telefoon of e-mail. Voor meer informatie over een commissielid kunt u zijn of haar naam in de lijst aanklikken.

N.W.J. Swaneveld (Norbert)
voorzitter, 06 10 61 50 64
nwj.swaneveld@rotterdam.nl

M. Gonsalvez (Marjan)
vicevoorzitter, 06 20 20 74 09
mjh.gonsalvez@rotterdam.nl

A.J. Broeders (Ton)
vicevoorzitter, 06 20 27 81 92
aj.broeders@rotterdam.nl

M.A. Braal (Michaël)
06 10 19 67 46
ma.braal@rotterdam.nl

J. van Hemert (Joop)
06 10 65 74 88
jtn.vanhemert@rotterdam.nl

M. Verhoef (Marcel)
Tel. 06 28 14 08 51
m.verhoef2@rotterdam.nl

D.R. Rijsdijk (Desley)
Tel. 06 52 71 01 81
dr.rijsdijk@rotterdam.nl

S. Stoutjesdijk (Stefan)
Tel. 06 29 39 81 48
s.stoutjesdijk@rotterdam.nl

A. Polhuis (At)
Tel. 06 49 85 89 18
a.polhuis@rotterdam.nl

H. de Oude (Harm)
Tel. 06 33 80 91 49
h.deoude@rotterdam.nl

AC. Böllermann – Rijksen (Diana)
Tel. 06 38 25 90 95
ac.rijksen@rotterdam.nl

G. Giessen (Ger)
Tel. 06 26 42 02 36
g.giessen@rotterdam.nl

K.S. Ooms – van der Vlies (Kirsten)
Tel. 06 13 84 15 64
ks.oomsvandervlies@rotterdam.nl

M. Borsten (Marcel)
Tel. 06 10 96 76 08
m.borsten@rotterdam.nl

N. Kaya (Necat)
Tel. 06 26 24 41 64
n.kaya@rotterdam.nl